ماژول تابلو روان تک رنگ

معرفی محصول

ماژول LED

ماژول LED نسل جدید تبلیغات بصیری است که پا به پای علم و پیشرفت تکنولوژی با گذشت زمان گسترش یافته و هر روز شاهد تغییراتی در کیفیت ، نحوه اجرا و انواع آن هستیم .

این نوع تابلو در ابتدا بصورت دستی ساخته میشد پس از آن شرکتهای مختلف مهندسی اقدام به ساخت ماژول های ال ای دی  نمودند و وارد پروسه آزمون خطا این محصول برای هر چه ساده تر کردن و بالا بردن کیفیت ساخت آن شدند .

در نهایت این مراحل شاهد تولید ماژول LED  بودیم که این توانایی را در اختیار تابلو سازان قرار میداد تا با چیدن ماژول های ال ای دی کنار یکدیگر تابلو مورد نظرشان را ساخته و به مشتریان خودارائه نمایند .

آشنایی با این نوع تبلیغات و پیشرفت و ساخته شدن نسل های جدیدی از ماژول Led و سادگی کار با آنان باعث همگیر شدن و بالا رفتن میزان استفاده از آن شد .امروزه تنها با قرار دادن ماژول های ال ای دی در کنار یکدیگر و اتصال آنها به پاور و مین برد میتوان بسادگی یک تابلو روان ساخته و از آن استفاده نمود.

یکی از پر کاربرد ترین این ماژول های ال ای دی ، ماژول p10 در رنگهای قرمز، سبز و سفید میباشد عدد p10 مشخص کننده فاصله بین دو ال ای دی است.

حال گروه بین المللی سارینا با تیکه با تجربه ایکه در این سالها اندوخته اقدام به همکاری با شرکت FORIX تایوان نموده تا یکی از با کیفیت و مرغوبترین نوع این محصول پر کاربرد را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مشخصات فنی

مزایای محصول

  1. درخشان و پر نور

  2. مصرف برق پایین

  3. دید عالی در نور آفتاب

  4. مقاوم در برابر ضربه

  5. زاویه دید وسیع

  6. نور یکدست

نوع ماژولتک رنگ
دات پیچP10
ابعاد ماژول32x16
تعداد LED در هر ماژول512
تعداد پیکسل /m210000
شدت نور/m25000cd >-
طول عمر LED
زاویه دید افقی120درجه
زاویه دید عمودی60 درجه
بهترین فاصله دیداز 4 متر تا 150 متر
میزان مصرف برق220±10% ولت
جریان مصرفی5 آمپر
تکنولوژیبا چیپ اینفینیتی و آی سی خطی
مدت گارانتییک سال گارانتی واقعی بر اساس تار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *