• پاور تابلو روان اسلایدر

پاور 5ولت 40 آمپر تابلو روان

معرفی محصول

پاور 5ولت 40 آمپر تابلو روان

یکی از قطعات اصلی ساخت تابلو روان منبع تغذیه یا پاورسوئچینگ آن میباشد .پاور تابلو روان وظیفه تبدیل برق نامتناوب شهری به برق متناوب را دارد
ماژول های تک رنگ و فول کالر FORIX طبق استاندارد های روز دنیا ساخته شده و بهترین عملکرد را میتوان در صورت استفاده از پاور های استاندارد انتظار داشت همچنین تاثیر بسازی که درمیزان روشنایی طول عمر تابلو روان دارد کاملا مشهود است .
طبق استاندارد های جهانی جریان مصرفی هر ماژول تک رنگ بطور تقریبی مقدار 4 آمپر می باشد و باید در نظر داشت دما هوا و گرما تولید شده بر اثر شدت جریان بر این مقدار بی تاثیر نمی باشد .
این مقدار در ماژول های با شدت نور کمتر و غیر استاندارد 2.7 بوده و از آنجایی که مقدار جریان خروجی پاور ها واقعی نبوده و کمتر از مقدار ذکر شده است هیچ توازنی بین مقدار جریان خروجی پاور و جریان مصرفی ماژول وجود نداشته و این موضوع دلیل اصلی افت عمر پاورها یا خاموشی ماژول ها می باشد.
از آنجای که بیشترین سهم مصرفی بازار کشور در زمینه پاور تابلو روان متعلق به پاور 5 ولت 40 آمپر است مهندسین و سازندگان تابلو پیشنهاد میدهند برای ساخت تابلو روان تک رنگ در ازای هر 8 ماژول تک رنگ از 1 عدد پاور 5 ولت 40 آمپر استفاده کرد

مشخصات فنی

ویژگی ها

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *